Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі перевлаштовуються на нову ланку лікарської допомоги

537 0

Таким чином вже в 2019 році в Україні розпочнеться реформа вторинного та третинного ступеня допомоги. Стосовно всіх нюансів даної програми було розібрано під час нещодавньої сесії Запорізької ради.

Тож заплановано по всій місцевості держави запровадити єдиний тариф оплати лікарських послуг та медикаментів. На даний момент не відомо, що ввійде до пакету гарантійних послуг. Повідомляють, що це залежить передусім від закладеного бюджету на 2019-2020 роки.

На відміну від першої ланки, на вторинному та третинному щаблі громадяни не повинні підписувати декларацію з медичними працівниками. Послуги автономних медичних закладів закуплятиме Національна служба здоров’я.

За повідомленням головного лікаря «Вітацентру» Андрія Маляренко, під час засідання сесії народних обранців Запорізької ради стало відомо, що в бюджеті, котрий закладений на наступний рік, варто звернути увагу на рівень розвитку госпіталів інтенсивної терапії – 5 міської, 9 та 10 лікарень, а ще здійснити реорганізацію медичних центрів.

Також слід зауважити, що понад 80 відсотків бюджетних коштів, що фінансуються на систему охорони здоров’я, направлені на заробітну плату персоналу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.