Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі підготовлено план створення нового храму

274 0

Невдовзі на Запоріжжі може з’явитися новий православний храм. Дану інформацію було оголошено 22 грудня під час чергової прес-конференції. Озвучив ж саму новину Фотій – архієрей Української Православної церкви Київського Патріархату, єпископ Запорізький і Мелітопольський.

За останньою інформацією священнослужителя відомо, що Православна церква України має за мету зведення храму на площі Фестивальній. Дана пам’ятка буде основним храмом ПЦУ на території Запорізької області.

Наразі повідомляють, що дана програма, стосовно будівництва храму була оголошена ще раніше. Місцевий чиновник Перо Сабашук вже озвучував дану пропозицію і навіть продемонстрував ескізний проект. Відповідно представленому плану відомо, що загальна площа буде вміщати в себе парк з клумбами, газони, дерев’яні насадження та власне сам храм. Та все ж тоді оголошену програму не схвалили і її було відкладено.

Під кінець прес-конференції єпископ наголосив, що майбутня Православна церква налаштована проти насильства та розгортання ворожнечі. Також Фотій активно почав запрошувати православних мешканців Запоріжжя приєднуватися до ПЦУ.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.