Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі підстрелили чоловіка: наразі він перебуває у реанімації

На Запоріжжі підстрелили чоловіка: наразі він перебуває у реанімації

35 0
На Запоріжжі підстрелили чоловіка: наразі він перебуває у реанімації

На території Запорізької області трапився інцидент, котрий переріс в конфлікт із стріляниною. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Наголосимо на тому, що даний випадок трапився на території Запорізької області, в районі зупинки громадського транспорту «Управління ЗТЗ». Таким чином, конфліктна ситуація виникла між чоловіком та жінкою, в результаті чого громадянка бризнула опонентові в очі сльозогінний газ. Надалі на допомогу жінці прибув її син 27-років. Хлопець схопив ніж та розпочав псувати колеса мікроавтобусу 49-річного чоловіка. Як наслідок, на це опонент достав пістолет та зробив попереджувальний постріл в повітря та декілька вистрілів в бік молодої людини. На це 27-річний у відповідь вдарив опонента кілька разів в голову, відібрав пістолет і вистрілив йому в стегно і передпліччя.

Відомо, що 27-річного хлопця було затримано працівниками правоохоронних органів в порядку за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу. Окрім цього, стосовно даного інциденту було відкрито кримінальне впровадження за частиною 2 статтею 121 та частиною 2 статтею 296 КК України. Тепер йому загрожує тюремний арешт терміном до 10 років.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.