Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі підвищили пенсійні виплати

На Запоріжжі підвищили пенсійні виплати

365 0
На Запоріжжі підвищили пенсійні виплати

Нещодавно стало відомо, за повідомленням обласного управління пенсійного фонду, що від початку липня 2019 року відбувся грошовий перерахунок для 417 тисяч громадян. Таким чином, валова сума підвищення пенсії складає 34 мільйонів грн.

За попередньою інформацією керівника запорізького управління пенсійного фонду Світлани Жмурко відомо, що ще в червні двічі відбувалося перерахування пенсії.

Таким чином, впродовж першого перерахунку було розглянуто питання, стосовно підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які позбавилися працездатності. Відтепер пенсія для даної категорії зросте на 67 грн.

«Мінімалка» пенсії на даний момент складає прожитковому мінімуму (1564 грн), а максимальна пенсія досягає 15 640 грн.

Другий перерахунок стосувався жінок, котрі мають стаж праці в 30 років,  та чоловіків зі стажем в 35 років, які отримували пенсію менше 2 тисяч гривень.

Таким чином, підвищення пенсії охопило порядком 105 тисяч запорізьких пенсіонерів. Звернемо вашу увагу на тому, що середній розмір підвищення склав 246 грн.

Окрім цього, додаткова надбавка пенсії буде стосуватися інвалідів війни. Ще 220 жителів Запоріжжя, які зазнали шкоди від Чорнобильської АЕС, дістануть збільшення пенсії в середньому на 3400 грн.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.