Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі пішла на спад захворюванність ГРВІ

344 0

За останньою інформацією, котра надійшла від прес-служби Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства здоров’я України відомо, що спалахи ГРВІ зменшуються.

Зауважимо, що лише на території Запоріжжя за минулий тиждень було зафіксовано близько 5 тисяч 280 випадків звернень до медичних закладів стосовно ГРВІ. Наголосимо на тому, що цей показник більше ніж на 5 відсотків позаминулого тижня. Наразі загальна кількість захворюваності по регіону складає порядком 668,8 на 100 тисяч запорожців. Ця цифра нижче епідемічного порогу на 8,5 відсотків.

Вже традиційно основну частку хворих складають діти – більше 53 відсотків (від цієї кількості 22 відсотки – школярі). Від початку епідемічного сезону пройшло щеплення щодо ГРВІ порядком 10 тисяч 405 осіб.

Працівники медичної сфери закликають мешканців міста бути уважними стосовно даної теми і при перших проявах хвороби одразу ж звертатися до лікаря. Таким чином консультація терапевта допоможе діагностувати хворобу, підібрати відповідний варіант лікування та запобігти ускладненню недуги. Окрім цього, наголошують на тому, що не потрібно ігнорувати пропозиції щеплення, так як це є альтернативним варіантом першочергової профілактики грипу.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.