Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі планують зробити сонячну електростанцію

1.76K 0

Корейською бізнес-делегацією в лиці представників компаній GDC Consulting и GS Engineering and Construction було відвідано Запорізьку область.

Основна мета візиту полягала в дослідженні перспективи реалізації інвестпроектів пов’язаних з альтернативною енергетикою в Запорізькій області.

Генеральним директором компанії GS Engineering and Construction було її представлено та заявлено про свої плани побудувати сонячну електричну станцію, потужність якої буде складати 35 МВт протягм зустрічі. Протягом переговорів представники вищезазначеної компанії надали інформацію про вільні земельні діляки на яких можна було б реалізовувати проекти альтернативної енергетики, а також з’ясували організаційні та юридичні аспекти для побудови електростанції та її підключення до української мережі.

За повідомлення прес-служби Запорізької облдержадміністрації, в результаті наданого візиту сформували список земляних ділянок, якими зацікавились інвестори, також було домовлено про надання необхідної для розробки техніко-економічної основи інформації.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.