Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі побудують 10 футбольних полів

3.12K 0

На Запоріжжі буде десять нових футбольних полів, вартість будівництва яких в сумі складає три мільйона. Дана інформація відома з проектів рішень обласної ради. Автор проекту – управління молоді, фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації.

По території Запоріжжя зроблять футбольні поля, покриття яких зроблять штучним. Виділеної суми з бюджету області (3 мільйони) не буде достатньо для таких виконання запланованого. Внаслідок цього, аби ідею було реалізовано за допомогою спільного фінансування з районами області. Тому будуватимуть їх в тих місцях, де є домовленості (Мелітополь, Гуляйполе, Якимівці, Берестовська сільрада Бердянського району, Великобілозерська ОТГ, м. Гуляйполе, Семенівська сільська рада Мелітопольського району та Широківська сільська громада)

Для кожної території виділять суму в розмірі 300 тисяч гривень. Для Мелітопольського виділять суму розміром 1 мільйон 200 тисяч гривень, оскільки там мають будувати 4 футбольних поля.

Чиновники переконані, що поява таких площаток для занять футболом посприяє залученню молодих людей до рухомого способу життя.

Скільки заробляють найбідніші депутати міськради Запоріжжя?

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.