Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі поліцейський перевищив службові повноваження, влаштувавши бійку

178 0

Дана ситуація бере свій початок ще від кінця грудня місяця 2018 року. Саме тоді до одного з відділків поліції міста було направлено осіб, з якими з’ясовувалися деталі слідства.

Водночас один із присутніх, якого затримали працівники правоохоронних органів, демонстрував своє незадоволення до слідчої групи. Далі конфлікт, який виник між чоловіками, стрімко переріс у бійку,котру першим розпочав поліцейський. Наслідком даної ситуації є тілесні пошкодження затриманого, а саме відкритий перелом кісток носа.

За попередньою інформацією прес-центру Держаного бюро відомо, що в результаті було порушено справу за частиною 2 статтею 365 Кримінального кодексу України. Тепер поліцейський, який проявив агресію до свого опонента, має всі шанси потрапити до в’язниці на термін від 3 до 8 років. Наразі продовжуються слідчі дії з даного випадку і остаточний вирок планують оголосити вже наприкінці цього місяця.

Звернемо вашу увагу на тому, що це  не перший випадок у вищезгаданого поліцейського. Відомо, що в одному із судів Запоріжжя розглядається аналогічне правопорушення службовця, тобто тепер буде з’ясовуватися ще одне питання стосовно його подальшої роботи в даній сфері.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.