Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі повернули до бюджету більше мільйона гривень

2.46K 0

Управління  Державної  фіскальної  служби в Запоріжжі має історії судової практики. Та завдяки діяльності юристів повернуто мільйони гривень до бюджету.

В поточному році судами було розглянуто більше 460 справ вартістю майже 7 мільярдів. Державна служба виграла 22 справи за позовами платників податків зі зверненням відмінити податкові повідомлення вартістю майже 130 мільйонів гривень.

Загалом з початку року внаслідок вирішення судових справ до бюджету було повернено майже 65 мільйонів гривень та вдалось зекономити більше 90 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Основною ціллю оприлюднення цих даних є виробіток об’єктивного та діючого алгоритму застосування законодавчих форм та довести правоту позицій державного органу.

Платникам податків слід пам’ятати, що платник знімається від відповідальності за дії контрагента, тільки тоді коли господарські операції супроводжуються оформленням первинних документів, також не існує штучної схеми руху коштів, що свідчить про договір між покупцем та продавцем про зменшення податкових зобов’язань.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.