Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі працює бібліотекар із зарплатнею в тричі більше від «мінімалки»

995 0

Жителям Запоріжжя стала несподіванкою, коли вони дізналися про дохід бібліотекарки школи-інтернату. Таким чином жінка змогла заробити лише за 6 місяців майже 90 тисяч гривень. Зауважимо, що не у кожного викладача наявна така заробітна плата.

Таку інформацію оголосила на свої сторінці в інтернет мережі народна обраниця Запорізької обласної ради та член комісії з гуманітарних питань Тетяна Ковиліна. Наголошуємо, що жінка чималий період свого часу присвятила освітянській галузі і вона добре ознайомлена з порядком оплати праці працівників навчальних закладів.

Тож пані Тетяна доповіла, що відповідно бюджетній складовій  максимальний дохід робітниці бібліотеки (котра працює в КЗ «Матвіївська загальноосвітній санаторій школа-інтернат») з листопада по грудень минулого року складає 23 тисячі гривень та 19 тисяч 600 гривень за наступні три місяці. Акцентуємо вашу увагу на тому, що за грудень минулого року жінка удостоїлася колосального прибутку, як на свою посаду, а саме – 19 тисяч 652 гривні.

Заплановано вже найближчим часом направити інформаційний запит для того, щоб дізнатися про порядок нарахування зарплатні працівникам вищезгаданого комунального закладу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.