Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі призначено нового прокурора Запорізької області

68 0
На Запоріжжі призначено нового прокурора Запорізької області

Днями пролунала інформація, стосовно обрання нового керівника обласної прокуратури на території Запорізької області. Таким чином, дану посаду тепер обіймає Володимир Калюга. Відповідну інформацію оголошено прес-центром ЗОДА.

Звернемо вашу увагу на тому, що Володимир Калюга у  минулому працював юридичним консультантом у Харкові. Окрім цього, чоловік орудував на посаді помічника прокурора. Надалі його чекало підвищення до голови місцевої прокуратури. У 2014 році очолив Круп’янську міжрайонну прокуратуру, а вже через рік – Ізюмської місцеву прокуратуру. Вже минулого року пан Калюга став директором місцевої прокуратури №5 Харкова.

Наголосимо на тому, що основною метою Володимира Калюги являється боротьба з хабарництвом та правопорушеннями у бюджетній сфері.

Цікаво додати, що нещодавно було обрано посадовця, котрий обійматиме посаду нового директора «Запоріжсталі». Таким чином, генеральним керівником даної фірми став Олександр Мироненко.

Офіційно надання повноважень генерального директора “Запоріжсталі” Олександром Мироненко відбулося 25 листопада за участі Ростислава Шурми.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.