Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі прокуратура прийняла рішення стосовно курганів

На Запоріжжі прокуратура прийняла рішення стосовно курганів

1.2K 0
На Запоріжжі прокуратура прийняла рішення стосовно курганів

За останніми відомостями відомо, що правоохоронні органи  віддали до державного майна кургани, сума яких складає близько 6,5 мільйонів гривень.

Цікаво нагадати, що земельні території з археологічними монументами перейшли до приватної власності ще років з 20 тому, під час розподілення земель на паї на місцевості Михайлівської селищної ради.

Зауважимо, що архітектурні пам’ятки не були підтверджені в державній документації на право приватного майна.

Для того, щоб віддати курганні могильники Україні, органи місцевої прокуратури міста Енергодар зробили заяву до суду присяжних. Їхньою головною метою було признати раніше видану державну документацію, щодо права приватної власності на пам’ятки архітектури – недійсними. Також в заяві було додано витребувати їх на рахунок державного майна

На даний момент подана заява була задоволена правоохоронними органами. Лава присяжних винесли вирок, щодо повернення державі земельних територій  історично-культурній спадщині, вартість, яких досягає більш ніж 6,5 мільйони гривень.

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє, що в минулому місяці данні відомості були внесені в Реєстр прав на нерухоме майно.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.