Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі проведено мітинг проти вакцинації

417 0

На днях, а саме 11 березня в державній раді батьки школярів виступали проти вакцинації їх дітей.

Справа полягала в тому, що дітей, які не пройшли вакцинацію стосовно кору, не допускатимуть до навчального процесу. Таке рішення було прийнято через досить високий епідеміологічний поріг захворюваності на кір. Основну частку хворих складають діти. Тому в обов’язковому порядку школярі повинні пройти планову вакцинацію.

Та все ж не всі батьки розділяють таку думку. Деякі категорично проти вакцинації, аргументувавши це небезпекою даної процедури для здоров’я дітей. В результаті батьки зібралися біля стін державної ради, щоб оскаржити дане рішення.

Наталія Вітковська – замісник керівника департаменту освіти та науки повідомляє, що вакцинація є запорукою здоров’я дітей. Функціонування сфери освіти чітко регламентоване законодавчими актами, згідно з якими діти без щеплень не можуть відвідувати навчальні заклади.

Окрім цього, з відповідною заявою виступила Галина Доля – головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я. Жінка доповіла, що згідно з Конституцією України, діти, які не пройшли планову вакцинацію, не мають права присутності під час виховного процесу. Таке рішення аргументується тим, що не вакциноване населення має досить високу загрозу захворюваності на кір, котре може привести до летальних випадків.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.