Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі роботодавцям підвищили заробітну плату

На Запоріжжі роботодавцям підвищили заробітну плату

86 0
На Запоріжжі роботодавцям підвищили заробітну плату

Таким чином, на території Запорізької області порядком 3 тисяч роботодавців підвищили заробітну плату свої співробітникам. Зазначену інформацію було оголошено прес-центром ГУ ДФС .

Працівники податкової служби під час роботи встановлюють суб’єктів господарювання, які невчасно чи не в повній мірі оплачують роботу своїм працівникам.

Отже, протягом нинішнього року під час чергових засідань органів виконавчої влади було розглянуто порядком 2 тисяч 760 підприємств, котрі виплачують зарплатню на рівні нижче «мінімалки». Після проведення роз’яснювальних робіт та аналізу справи , майже 98 відсотків компаній збільшило заробітну плату свої працівникам. Відтепер бюджет та соціальні фонди поповнилися на 1,7 мільйоні гривень ЄСВ, 1,4 мільйона гривень податку на прибуток фізичних осіб та 100 тисяч гривень армійського збору.

Звернемо вашу увагу на тому, що серед «лідерів» мінімальної заробітної плати стали компанії роздрібної торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами та інші.

Наголосимо на тому, що середньостатистичний прибуток за один місяць на одного робітника у них дорівнював від 2,8 до 3,8 тисячі гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.