Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі розпочата ревізія місцевих доріг

На Запоріжжі розпочата ревізія місцевих доріг

307 0
На Запоріжжі розпочата ревізія місцевих доріг

В Запорізькій області, власне, як і по всій території нашої держави розпочалася програма, котра включає в себе комісійний огляд доріг, організований «Укравтодором». Наголосимо на тому, що даний захід триватиме до 21 квітня нинішнього року, тобто протягом трьох тижнів.

За останньою інформацією Служби автодоріг Запорізької області відомо, що перший підготовчий етап вже дійшов свого кінця. Наразі триває практичний етап. За оголошений період фахівці повинні будуть провести аналіз автодоріг загального користування державного призначення області та залізничнодорожніх переїздів.

Поки відомо, що до складу комісію будуть входити голови обласної Служби автодоріг, ДП «Запорізький облавтодор» та управління патрульної поліції.

Наголосимо, що за повідомленням прес-центру обласної державної адміністрації, першочерговою метою даної ревізії являється фіксація якості покриття доріг, придорожніх ділянок, тротуарів… Окрім цього, особливої уваги буде приділено облаштуванню доріг з аварійно-небезпечними ділянками та містами концентрації дорожньо-транспортних пригод. Також, перед початком літнього сезону пройде аналіз доріг туристичного маршруту.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.