Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі розповіли, як закінчатимуть навчання школярі в цьому році

На Запоріжжі розповіли, як закінчатимуть навчання школярі в цьому році

83 0
На Запоріжжі розповіли, як закінчатимуть навчання школярі в цьому році

Звернемо вашу увагу на тому, що цього річ навчальний рік запорізькі школярі завершать онлайн. Відповідне рішення було оголошено представниками департаменту освіти.

Наголосимо на тому, що кінець навчального сезону буде кардинально відрізнятися від минулорічних. До кінця карантину навчання школярів загальноосвітніх закладів буде проходити тільки дистанційно. Поточний 2019-2020 навчальний рік завершиться не пізніше 1 липня, як і передбачено українським законодавством.

Міністерство освіти рекомендує всім освітянам не проводити масові заходи, а саме – останній дзвоник та випускний. Свідоцтва про отримання нового рівня середньої освіти будуть надсилати на електронну пошту. Самі ж оригінали документів учні та їх батьки зможуть забрати вже у вересні 2020-2021 навчального року.

Окрім цього, було оголошено, що ЗНО проведуть при будь-яких обставин. Точна дата проведення іспитів буде залежить від визначення дати припинення карантину. Якщо карантин скінчиться не пізніше початку червня, головна сесія ЗНО відбудеться 25 червня – 17 липня. Якщо кінець карантину припаде не пізніше початку серпня – головна сесія стартуватиме 17 серпня – 4 вересня.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.