Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі розслідують загадкову смерть хлопця

На Запоріжжі розслідують загадкову смерть хлопця

29 0
На Запоріжжі розслідують загадкову смерть хлопця

Дана трагедія відбулася в ніч з 29 на 30 червня в Якимівській центральній районній лікарні. За попередньою інформацією відомо, що причиною летального випадку був набряк легень. Зауважмо на тому, що працівники медичного закладу досить довгий час не повідомляли про смерть хлопця до поліції.

В ході розслідування стали відомі деякі деталі інциденту. Таким чином, потерпілий перебував в населеному пункті Якимівка на дні народженні у свого товариша. Після 23-ї години юнак повернувся додому та ліг спати. Однак вже о 2 ночі підлітку стало зле, на що він поскаржився батькам. Надалі його було доставлено до міської лікарі, де о 2:50 хлопець помер під наглядом медиків.

Наразі працівники правоохоронних органів встановлюють всі обставини даної трагедії, а саме причини несвоєчасного інформування медичним закладом правоохоронних органів про факт смерті неповнолітнього. Окрім цього, буде проведений аналіз діям лікарів – чи були вони досить кваліфікованими, компетентними і даному випадку та чи в повному обсязі надали медичну допомогу дитині. Стосовно даної події було відкрито кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу України. Наразі триває слідство.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.