Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі ще одна лікарня поповнилася на цінне обладнання

174 0

У запорізькій міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги було придбано новітній апарат для рентгенівського дослідження. Дане обладнання допоможе у проведенні ургентних операцій хворим з ушкодженнями тяжкого ступеня. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром служби мерії.

Звернемо вашу увагу на тому, що протягом нинішнього року у поліклініці  з’явився новітній електронно-оптичний перетворювач для невідкладної операційної, який функціонує цілодобово. Медичні працівники повідомляють, що скорочення часу операції – це скорочення загальної суми ускладнень, навантаження хворого ліками для анестезії. На сьогодні майже кожна операція в ортопедії та травматології повинні супроводжуватися рентгенівською діагностикою. В певних випадках під час оперативного втручання загальна кількість знімків може досягати 80.

ЕОП має значний ступінь захисту медичних працівників та пацієнтів від дії рентгенівських променів. З застосовуванням даного обладнання вже проведено порядком  60 операцій. Таким чином, відповідне обладнання набагато полегшить роботу медичних працівників під час різноманітних операцій.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.