Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі складено 74 протоколів, стосовно порушень карантину

На Запоріжжі складено 74 протоколів, стосовно порушень карантину

49 0
На Запоріжжі складено 74 протоколів, стосовно порушень карантину

Наразі було зроблено оголошення, що на території Запоріжжя працівники правоохоронних органів сформували порядком 74 адміністративних правопорушень, стосовно порушень норм карантину. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром управління поліції.

На території України під час карантину було залучено більше 14,5 тисяч працівників правоохоронних органів та порядком 2,3 тисяч військовослужбовців Національної гвардії України. Вони регулюватимуть правила поводження під час карантину. Однак не всі бажають миритися із вимогами, тому на сьогодні службовці склали 1415 адміністративних протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звернемо вашу увагу на тому, що Запорізька область посідає 6 місце, за кількістю порушень правил порядку під час карантину. Основну частку правопорушень було зафіксовано на території Дніпра – 221 адмінпротокол.

Окрім цього, до Єдиного реєстру досудових розслідувань запроваджено 9 кримінальних проваджень  за статтею Кримінального кодексу України про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.