Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі створили більше 40 ОТГ

1.85K 0

Ще до початку територіальної реформи в Запорізькій області було майже три сотні базових рад місцевого значення, більшість з яких забезпечувались дотаціями та були не здатні забезпечувати гідний рівень життя на своїх територіях.

В Запорізькій області на регіонній території  запроектували більш ніж шість десятків дієздатних об’єднаних громад відповідно до перспективних планів формування об’єднаних громад, попри невійшовших п’ять міст області.

На даний момент в області було створено більше чотирьох десятків об’єднаних громад, в які було об’єднано більше ніж півтори сотні рад місцевого значення. Тридцять шість з яких провели свої перші місцеві вибори, а інші тільки очікують рішення центрального виборчого комітету.

В 15-му році було створено шість об’єднаних громад, в які було об’єднано більше двох десятків рад місцевого значення, в позаминулому році об’єднано майже двадцять об’єднаних громад, в які увійшло більше семи десятків рад місцевого значення.

За повідомленнями прес-служби Запорізької держадміністрації, минулого року створили майде двадцять об’єднаних громад, в які увійшло два десятки рад місцевого значення.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.