Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі створили нову ОТГ

1.53K 0
На Запоріжжі створили нову ОТГ

Поява нової об’єднаної територіальної громади відбулась в Волнянському районі.

Нова Михайлівська сільська об’єднана територіальна громада Волнянського району була створена за рахунок об’єднання Михайлівської та Люцернянської сільських рад.

Після обов’язкового громадського обговорення, дане рішення внесли на розгляд та затвердили, віддавши розпорядження від голови обласної державної адміністрації, дану інформацію було надано прес-службою Запорізької облдержадміністрації.

До нової територіальної громади, яка буде мати центр в Михайлівці, та не виходитиме за межі Волнянського району включать територіальні громади Андріївки, Василевського, Михайлівки, Вільноандріївки, Георгіївського, Запорізького, Криничного, Нагорного, Сергіївки, Соколовки, Вільнокур’янівського, які підпорядковувались Михайлівській сільській раді. Та громади Люцерни, Богатирьовки, Вільногрушевського, Вільноуланівського, які підпорядковувались Люцернянській сільській раді.

Дане об’єднання територіальних громад в одну проходить згідно з планом формувань територій громад в Запорізькій області, що є затверджено Кабінетом міністрів України.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.