Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі судили держслужбовця

1.54K 0

Підсудним по справі проходить головний держінспектор рибоохоронного патруля, який займався вимаганням та отримав неправомірну вигоду.

За інформацією наданою прес-службою прокуратури області, в 2017 році в листопаді під час ведення патрулю інспектором було знайдено браконьєра в Приморському районі та вимагав в нього оплату розміром в три тисячі гривень, щоб не складати протокол про правопорушення та не конфісковувати його приладдя для улову, отримувавши дану суму його затримали.

Міра запобіжного заходу для підсудного на час досудового розслідування була у вигляді утримування підсудного під вартою. Про те йому було залишено право застави чим він і скористався. Арешт наклали і на власність державного інспектора.

В останній день першого місяця поточного року акт обвинувачення з приводу отримування хабара передали до суду для цільового розгляду. Згідно з Кримінальним кодексом України звинувачуваному можуть присудити від п’яти до десяти років в місцях позбавлення волі, а також лишать права займати певні посади або здійснювати певну діялтність до 3 років.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.