Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі тендер на ремонт доріг виграла турецька фірма

2.48K 0

Переможець тендерів в Запорізькій області компанія з Туреччини «Онур». Дана компанія виграла 8 тендерів на виконання ремонтних робіт доріг в Запорізькій області, загальна сума за системою «Prozorro» склала 1 млрд. 16 млн. грн.

Служба автомобільних доріг Запорізької області є замовником на високовартісні ділянки.  Дана організація підписала договір з компанією «Онур» більш ніж на 850 мільйонів гривень. А саме, на дорогу з Запоріжжя до Маріуполя та з Борисполя до Запоріжжя через Дніпро. Згідно документації тендеру об’єми робіт є великими, тому підрядна компанія має їх завершити до 2018-2019 року.

По напрямку з Борисполя вже заасфальтовано більше 8 кілометрів дороги.

Департаментом інфраструктури було замовлено 2 об’єкти вартістю більше 90 мільйонів гривень. А саме, поточний ремонт доріг в місті та капітальний ремонт на Набережній магістралі в районі Центрального пляжу. Щодо технології покладу асфальту зазначають, що спочатку зрізають старий прошарок та готують основу для нового асфальту. Нижній рівень асфальтобетону товщиною 10 см., а верхній – 5 см. Щебінь для підстилу необхідний для додаткового дренажу має бути сорокової фракції.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.