Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » На Запоріжжі утворився додатковий ресурс для бюджетів громад

На Запоріжжі утворився додатковий ресурс для бюджетів громад

3.9K 2
На Запоріжжі утворився додатковий ресурс для бюджетів громад

Згідно показників місцевих бюджетів Запорізького регіону спостерігається перевиконання на 12%. Попередньо фіксована сума, яку необхідно було сплатити до скарбниці становила 3,4 мільярда. А на даний час сума податків і зборів сплачена на 0,4 мільярда гривень більше. Це дані без врахування показників великих податків.

Юліана Козаченко, яка займає посаду виконуючої обов’язків начальника Головного управління ДФС у Запоріжській області поділилася, що у бюджеті на 404 млн гривень більше ніж було очікувано. Така ситуація означає, що фінансова децентралізація є успішною.

Також важливим фактором є те, що внаслідок заходів з децентралізації економіки виникла можливість залучити фінансові ресурси і спрямувати на бюджети територій.

Наприклад було отримано майже на 149 мільйонів більше податку на доходи фізосіб. А в порівняні з 2016 роком дана сума більша на 679 мільйонів, що в відсотках перевищує на 43%.

Борги Запорізьких підприємств

Від власників ділянок землі і тих, хто її орендує надійшло близько 597 мільйонів. Що в порівняні з попереднім роком більше на 88,5 мільйонів.

ЄП від підприємців надійшов в розмірі 484 мільйони. Дана сума є на 46% більшою в порівняні з попереднім роком.

Сума в розмірі 170 мільйонів отримана внаслідок реалізації підакцизних товарів. В даному згідно запланованого плану, він перевищений на 7%.

Єдиного податку підприємці сплатили 484 мільйони, що на 153 мільйони або на 46 відсотків вище за минулорічний рівень та на 76 мільйонів або на 19 відсотків – від індикативів на цей рік.

Від реалізації підакцизних товарів до казни спрямовано 170 мільйонів гривень акцизного податку. Виконання плану склало 107 відсотків, додатково до скарбниць нараховано 11,7 мільйона.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.