Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі в одній з ОТГ активно започатковують аптечні пункти

На Запоріжжі в одній з ОТГ активно започатковують аптечні пункти

1.06K 0
На Запоріжжі в одній з ОТГ активно започатковують аптечні пункти

Від нещодавно в Широківській ОТГ було засновано особисту аптеку, що стала вже другою в даній місцевості. За повідомленням прес-центру обласної державної адміністрації стає відомо, що перший аптечний пункт був започаткований в селищі Володимирське.

Повідомляють, що по завершенню 2018 року заплановано відкриття ще одного відділу при амбулаторію населеного пункту Отрадне, а вже від початку наступного року буде зведена аптека при амбулаторію громади.

Аптеку в Широківській ОТГ заснували на базі КП первинно медико-санітарної допомоги «Сімейний лікар». Сама програма, щодо започаткування вищезгаданої аптеки займала в цілому пів року. Під час І етапу було розроблено бізнес план. Під час ІІ етапу були проведені роботи, стосовно отримання ліцензії, котра стосується підбору кваліфікованих кадрів, підбор закладу…

За попередньою інформацією в аптечному пункті представлені лікарські препарати для лікування ССС, ШКТ, знеболюючі засоби, протизапальні, медикаменти для підвищення імунітету та багато інших. Наостанок слід додати, що в даному закладі передбачена урядова програма «Доступні ліки».

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.