Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі вартість транспортних послуг зависили на 30%

2.28K 0

Дану ситуацію засвідчують результати дослідження тарифу, представленого в міському виконавчому комітеті приватними перевізниками, а також показники дослідження пасажирів.

Посилаючись на деякі інформаційні джерела, тарифну ціну формують декілька глобальних складових. Одною з них є витрати на експлуатацію, зарплату та адміністративні витрати. Ще однією, фіксований законодавством п’ятнадцяти відсотковий прибуток та кількість пасажирів.

Відповідно до розрахунків, серед більше сотні наявних маршрутів вартість проїзду має коливатись від більш ніж 4 гривень і майже до 3 сотень. Та на даний момент для 50% ця вартість є меншою за шість гривень. Але для інших коливається від шести до десяти гривень. Та декілька збиткових та нерентабельних маршрутів встановлюють значно більшу вартість.

На початку поточного року було заключено договір сумою 6 сотень тисяч гривень управлінням з питань транспорту з ЗНТУ з приводу проведення комплексного дослідження пасажирів. Згідно з яким університет зобов’язувався підготувати пропозицію із оптимізації маршрутної мережі міста.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.