Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі вичислено незаконне користування 50 га землі

847 0

Тож правоохоронні органи міста Бердянськ наміряно хочуть відібрати у недбайливих фермерів земельну територію з загальною площею в 50 гектарів, котрі вони незаконно використовували протягом великого проміжку часу.

Нещодавно було оформлено тутешньою прокуратурою Бердянська акт в Господарський суд Запоріжжя, щодо повернення в урядове володіння чималої аграрної площі. Тож проаналізувавши дані реєстру судових постанов стало відомо,  що справа йде про шматок землі, котрий розташований на просторі Верхньотокмацької сільської ради Чернігівського району. Дану площу використовує Фермерське Господарство «Лакоти Віталія Романовича».

В ході розслідування стало відомо, що аграрна ділянка була надана у розпорядження пану Лакоті на основі урядового акту на право постійної власності землею від 1996 року. Надалі зазначена документація втратила свою дію внаслідок смерті підписанту.

За попередньою інформацією прес-центру правоохоронних органів, суд присяжних утвердив дане рішення і в результаті оголошені землі повинні надійти до власності країни. На сьогодні колегія Господарського суду Запоріжжя розглядає вищезгаданий акт в підготовчому засіданні.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.