Інформує про події на Сході України

Головна » ТОП » На Запоріжжі відбулося жорстоке вбивство кримінального авторитету

На Запоріжжі відбулося жорстоке вбивство кримінального авторитету

172 0
На Запоріжжі відбулося жорстоке вбивство кримінального авторитету

1 серпня відбулася жахливий інцидент, а саме вбивство одного громадянина. Відомо, що жертвою став кримінальний авторитет. Відповідну інформацію було оголошено виданням IPnews.

Наголосимо на тому, що потерпілим  був Олексій Петров на прізвисько «Петрик». Під час слідства вдалося встановити, що чоловік сам впустив до свого двору двох незнайомих чоловіків. Вбивці були міцної статури. Надалі між злочинцями та  чоловіком виникла сварка, яка переросла в бійку з різаниною. Скоріш за все Олексію Петрову було перерізано сонну артерію. Повідомляють, що кримінальний авторитет помер одразу ж на місці злочину. Дана інформація стала відомою, завдяки камерам спостереження, котрі були розташовані біля місця злочину.

Звернемо вашу увагу на тому, що “Петрик” спеціалізувався на реалізації відходів виробництва промислових компаній, які накопичувалися на тутешньому звалищі “Чорна Гора”. До 2000 року чоловік був одним з п’яти членів групи “Франца”.

За попередньою інформацією прес-центру обласної Національної поліції відомо, що слідчі зібрали на місці злочину всі необхідні докази і наразі встановлюють особи ймовірних убивць.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.