Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі виділять гроші на шкільний автобус

На Запоріжжі виділять гроші на шкільний автобус

284 0
На Запоріжжі виділять гроші на шкільний автобус

17 квітня відбулося засідання комісії депутатів, котрі обговорювали питання життєзабезпечення Запорізької міської ради.

Керівник департаменту освіти та науки Юлія Погребняк доповіла, що вже під час наступної сесії буде винесене питання, стосовно збільшення грошових витрат з програми «Освіта 2019-2023». Сюди входить субвенція з обласної казни по національному проекту «Нова українська школа» на покупку, дидактичних матеріалів, меблів, комп’ютерної техніки…

Окрім цього, чиновники взяли за мету виділити додаткових 2,1 мільйонів гривень на придбання автобусу великої місткості. Даний транспорт буде функціонувати задля підвезення учнів шкіл  в Шевченківському районі міста. Народні обранці додали, що це досить важлива ситуація, бо вже не вперше надходили скарги стосовно того, що в районі не вистачає транспорту в години пік . Через це діти не можуть вчасно потрапити за шкільні парти. Щоб врегулювати дану проблему чиновники вирішили закупити один шкільний автобус.

До цього всього ще 2,5 мільйона гривень під час наради направлять на дітей з особливими потребами. Гроші підуть на обладнання, котре дасть їм можливість вільно пересуватися в навчальному закладі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.