Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі відкрили пакувальну платформу

3.59K 0

На Запоріжжі у селі Водяне Кам’янсько-Дніпровського району відкрили завод, на якому буде проводитися підготовка товарів перед продажем. На відкритті підприємства були присутні органи місцевої і обласної влади.

На заводі будуть калібрувати, надалі пакувати, штрихувати, палетувати і охолоджувати овочі вирощені в тепличних умовах. На завод будуть поступати продукти від малих і середніх сільськогосподарських виробників Запоріжжя.

Господар заводу поділився, що для того, аби реконстроювати стару будівлю АТП, знадобилося більше 4 місяців. В приміщенні провели переобладнання і підготували до роботи.

В Запоріжжі фінансування на громадські проекти збільшили в два рази

Протягом одної доби, підприємство в змозі прийняті і обробити овочі вагою в 80 тонн. Їх будуть сортувати, надалі упаковувати, після чого палетувати. Для того, аби ринкові вимоги були дотримані, їх охолоджуватимуть до температури 5˚С. Оскільки при такій температурі якісь продукції зберігається. Одна товарна партія – це 18,5 тонн, 1 TIR. Пакувальне підприємство поділено на температурні зони, аби краще управляти процесами і мінімально витрачати кількість електроенергії.

Завдяки пакувальній платформі відбуватиметься процес підготовки врожаю на експорт до країн Європи.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.