Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі відмічають активну сплату екологічного окладу

760 0

Від початку року і до сьогоднішнього дня за допомогою екологічного податку скарбниця державного бюджету була збагачена більш ніж на 140 мільйонів гривень.

Зауважимо, що податок сплачувався за завдану шкоду навколишньому середовищу. Так в Запоріжжі було підраховано, що до числа податківців входить більш ніж 2 тисячі осіб. Компанії вичислюють фінанси в урядовий бюджет, далі близько 55 відсотків направляють в область, а 25 відсотків – до місцевої казни.

Зауважимо, що із основного рахунку місцевого бюджету регіону удостоїлися близько 79 мільйонів гривень, а в державну скарбницю надійшло 65 мільйонів гривень. Також цікаво запримітити, що на початок літа було зафіксовано 2,4 тисячі платників екоподатку. В число міст-лідерів, котрі сплачують оклад можна віднести Енергодар, Кам’янко-Дніпровськ та Великобілозерський  райони – понад 120 мільйонів гривень. В нинішньому році бюджет екоподатку зріс на 23 відсотків.

До слова запримітимо, що лише від початку нинішнього року силами великого підприємництва було сплачено близько 950 мільйонів гривень. Цей показник активно росте, якщо до уваги взяти торішні дані.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.