Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі власники автомобілів поповнили місцеві бюджети

3.39K 0

Від власників автомобілів на Запоріжжі надійшло більше 5 мільйонів гривень до місцевих бюджетів.

Юліана Козаченко, яка займає посаду виконуючого обов’язків начальника ГУ УКРІНФОРМ на Запоріжжі поділилася, що коштів надійшло майже на 1 мільйон більше, ніж очікувалося (в відсотках, сума більша на 25%). А в порівняні з попереднім роком, дана сума більша на 257 тисячі гривень. Згідно розрахунків, які зробила фіскальна служба, до місцевих бюджетів має бути переказано 3 мільйона 600 тисяч гривень.

А сплата податків від юридичних осіб зросла на 625 тисяч гривень відносно прогнозованих. А порівняно з минулим роком, за такий ж термін, на 637 тисяч гривень.

Хто задекларував найбільші прибутки за 2016 рік в Запорізькій міській раді?

Від власників автомобілів в Запоріжжі надійшла найбільша сума – 2 мільйони 200 тисяч гривень. Від тих, хто зареєстрований в Пологівській об’єднаній державній податковій інспекції, надійшло 788 тисяч гривень. А від осіб, які належать до Мелітопольської сплачено 760 тисяч гривен. Ті, які зареєстровані в Вільнянській сплатили 515 тисяч гривень. Дещо менша сума надійшла до Бердянської державної податкової інспекції – 327 тисяч гривень.  Від Токмацької податки в розмірі 276 тисяч гривен, а від Енергодарської ОДПІ – більше 150 тисяч гривень.

В Запорізькій області нараховується 279 громадян, чиї автомобілі входять до категорії, які мають сплачувати податки.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.