Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі власники автомобілів сплатили подарок розміром 8 мільйонів гривень

1.93K 0

Сумарний транспортний податок за рік від власників автомобілів склад вісім мільйонів гривень.

За повідомленням керівника держуправління фіскальної служби Запорізької області Юліани Козаченко, абсолютний приріст податку порівняно з 16-тим роком складає майже шість з половиною сотень тисяч гривень.

На даний момент по області налічується близько триста сімдесяти власників автомобілів, які знаходяться на обліку оподаткування, з яких більше ста юридичних та більше двох сотень фізичних осіб.

Найбільшу суму податку було тримано від жителів обласного центру, а це більше трьох з половиною мільйонів, від платників Мелітопольського району та Приазов’я було отримано майже мільйон. Волинянський, Запорізький, Новомиколаївський райони внесли майже вісім сотень тисяч гривень. Пологовський, Більмакський та Розовський райони внесли сім сотень тисяч, Орєхівський та Гуляйполівський райони заплатили майже шість сотень тисяч, а Бердянський та Приморський райони внесли більше п’яти сотень тисяч.

Річна ставка транспортного податку складає чверть сотні тисяч гривень, та відноситься до легкових автомобілів, які не старші п’яти років.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.