Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі водій зламав щелепу пішоходу

105 0

Таким чином, нещодавній інцидент двох чоловіків, котрий трапився 10 серпня, закінчився зламаною щелепою. Потерпілим опинився уродженець Запоріжжя – Євгеній Шокарєв. Один із місцевих жителів переходив дорогу на зелений колір світлофора. Та на половині пройденої дороги загорілося червоне світло.

 Згідно ПДР: 18.2. На контрольованих пішохідних переходах та перехрестях при оповіщеннях світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспорту, водій повинний дати дорогу пішоходам, котрі завершують перехід проїзної частини …

Натомість легковажного водія автівки MTSUBISHI це не зупинило, він натиснув на гальма за 10 сантиметрів від прохожого. Надалі водій почав нецензурно виражатися в бік Євгена, щоб той швидше перейшов дорогу. Перехожий намагався донести опонентові, що він не правий. Натомість суперечка переросла в бійку, котра завершилася зламаною щелепою Євгена.

Наголосимо на тому, що постраждалий написав заяву до поліції і тепер чекає правосуддя. Справа проясниться після проведення експертизи. Відомо, що його самопочуття вже краще, йому було надана лікарська допомога – шинування щелепи. Реабілітаційний період триватиме протягом місяця. Євгена підтримала чимала кількість людей  на сторінці однієї із інтернет мереж.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.