Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі вже скоро можуть з’явитися нові електроавтобуси

173 0

Протягом наступного тижня керівники підприємства «Запоріжелектротранс» вирушать з робочою поїздкою до Польщі. Метою візиту буде ознайомлення з виробництвом електроавтобусів Solaris. Дану інформацію було надано одному з інтернет-посиланню керівником КП «Запоріжелектротранс Юрієм Папачем.

Поки проводяться перемови стосовно купівлі перших автобусів, котрі вже незабаром будуть роз’їжджати по Запоріжжю. Зауважимо, що кредитні кошти на даний вид транспорту заплановано отримати від Європейського інвестиційного банку. Повідомляють, що мова йде про грошову суму розміром в 10 мільйоні гривень. Заплановано придбання 26 електроавтобусі та 20 автобусів. Наголосимо на тому, що в пріоритеті є купівля електроавтобусів марки Solaris.

Відомо, що даний вид транспорту матиме підзарядку від 10 хвилин з валовим зарядом до 6 годин. Окрім цього мінімальний пробіг електроавтобусів складатиме від 150 до 300 кілометрів.

Юрій Папач додав, що вже 11 березня буде в Польщі для ознайомлення з даним транспортом. Основну увагу буле приділено складу автобусу, його батареям, терміну обслуговуванню та іншим технічним характеристикам. Після аналізу технічних характеристик, відповідна документація на купівлю транспорту відправлять на узгодження. Якщо події будуть розгортатися сприятливим розкладом то гроші вже можуть бути виділені наприкінці року.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.