Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі за тиждень отруїлися продуктами більше 500 осіб

На Запоріжжі за тиждень отруїлися продуктами більше 500 осіб

3.97K 0
На Запоріжжі за тиждень отруїлися продуктами більше 500 осіб

На Запорізькі області за тиждень, даного року до медичних працівників звернулося більше 500 осіб з підозрою на ГКІ – гострі кишкові інфекції.

На населення у кількості сто тисяч осіб показник перевищує 28% осіб з захворюваннями. Такий показник захворюваності в порівняні з максимальним багаторічний показником менший майже на 9%.

Згідно спостережень обласного лабораторного центру Запоріжжя найпоширенішою причиною гостих кишкових інфекцій є молочні продукти – майже 24%, продукти з м’яса спричинили ГКІ в 20% постраждалих, овочі та фрукти стали причиною захворювання в 18,5% осіб, а рибна продукція призвела до кишкоових розладів в 11% постраждалих.

На Запоріжжі оновилася шкільна програма

Менша частина пацієнтів – 43%, споживали страви і продукти, які були приготовані в домашніх умовах.

Згідно даних фахівців, даного року, в порівняні з 2016 (до уваги береться один і той самий період), захворюваність 2017 року на гострі кишкові інфекції є вищою. Для того, аби уникнити захворюванності необхідно дотримуватися правил особистої гігієни. Всі продукти, які споживаєте, мають бути свіжими і якісними, ні в якому разі не їсти їх після закінчення терміну придатності. Питна вода має відповідати стандартам.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.