Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » На Запоріжжі закуплять нові автобуси

На Запоріжжі закуплять нові автобуси

1.9K 0
На Запоріжжі закуплять нові автобуси

Так як Європейський інвестиційний банк надав кредит Запоріжжю, управління транспорту та зв’язку міської ради продовжують будувати грандіозні плани з приводу оновлення рухомого складу громадського транспорту.

За кредиторські гроші, а саме за 15 мільйонів євро, планують закупити електробуси та автобуси. З початку розробки проекту, влада хотіла закупити три десятки автобусів та п’ятнадцять електробусів, про те після перегляду потреб вирішено закупити їх порівну по два десятки одиниць. Ще п’ятірку електробусів закуплять за кошти, які надав кіотський протокол.

Також планується обладнати весь громадський транспорт, в тому числі і приватних перевізників, системами GPS-навігації. Має бути створена єдина база всього транспорту, в якій буде розміщуватись інформація про транспорт перевізників.

Для введення електронного квитка насамперед треба встановити у всьому транспорті навігацію. На даний момент готується пілотний проект з приводу підключення валідаторів в тролейбусах та трамваях та інші програмні забезпечення для зчитування кількості ввійшовших та покинувши транспорт пасажирів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.