Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі запропонували виділити 24 млн на гвинтокрили

1.78K 0

Запорізькій держобладміністрації запропонували виділити додаткові 24 мільйона гривень в рамках програми забезпечення потреб населення в Запорізькій області за допомогою використання гвинтокрилів протягом наступних 4 років, таку пропозицію отримали від департаменту промисловості та розвитку інфраструктури.

По 6 мільйонів кожного року будуть виділяти на вартування гвинтокрила Мі-8 в Запорізькому аеродромі, та щоб проводити пошуково-рятувальні операції та спільні навчання персоналу авіації в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Було надіслано запит до департаменту, з проханням надати бюджет витрат та їх аргументацію. На рахунок бюджету чіткої відповіді не надано та надали орієнтовну вартість годинної оренди гвинтокрила та зазначили, що ця ціна може колихатись під час проведення тендерів.

Вартість даного гвинтокрила необхідна для допомоги в рятувальних операціях та наданні невідкладної медичної допомоги. Згідно з даними департаменту в Запорізькій області протягом останніх 2 років виникало більше 600 надзвичайних випадків, в яких загинуло майже 150 людей.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.