Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі зареєстровані перші випадки смерті від грипу

596 0
На Запоріжжі зареєстровані перші випадки смерті від грипу

Тож від початку року на території Запорізької області було зафіксовано два летальних випадки. Досить невтішні дані, бо з кожним днем захворюваність на грип зростає. Ще місяць тому епідеміологи били на сполох, вважаючи, що в країні потрібно запровадити карантин.

Перший цьогорічний летальний випадок від грипу був зареєстрований 16 січня. Одразу ж через тиждень подібний епізод спостерігався у ще одного жителя Запоріжжя.  Відповідну інформацію було надано прес-службою ЗОЛЦ Міністерством охорони здоров’я.

Наголосимо на тому, що  від минулого тижня на території Запоріжжя було зафіксовано майже 3 тисячі 700 випадків ГРВІ. Від цієї кількості більше 20 громадян захворіли на грип. Тож ступінь захворюваності майже на 7 відсотків менше, від початку нинішнього року. Відомо, що 40 відсотків захворювань припадає на неповнолітніх ( 18 відсотків з них – школярі).

Цікаво зауважити, що від початку епідемічного періоду на Запоріжжі проти грипу пройшли щеплення більше 10 тисяч осіб, з них  близько 2100 дітей і майже 8300 дорослих. Наразі кожен охочий може скористатися послугою щеплення, звернувшись до міської лікарні.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.