Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі земельну ділянку повернули в державну власність

1.93K 0

Донецький апеляційний господарський суд постановив повернути земляну ділянку призначену для сільськогосподарських робіт, виконання цього рішення було забезпечено Куйбишівським відділом Бердянської місцевої прокуратури.

Ще в минулому році даний суд задовільнив позов від керівника Бердянської міської прокуратури, який діяв в державних інтересах щодо одного місцевого сільського господарства, так земельну ділянку площею в півсотню гектарів та вартістю понад мільйон гривень зобов’язали повернути в державну власність.

Прокуратура установила, що Більмакська районна державна адміністрація прийняла рішення внаслідок якого переоформили право постійного користування земельною ділянкою колишнього власника та засновника фермерського господарства, який помер, на право орендувати дане господарство. Дана процедура була здійснена з порушеннями Земельного кодексу України, згідно якого повинні були провести земельний аукціон, замість цього просто був заключений договір на оренду землі.

Та за рішенням суду дане право на оренду в січні поточного року було припинено та повернено у державну власність Запорізької області.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.