Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі знайдено двох зниклих підлітків

На Запоріжжі знайдено двох зниклих підлітків

433 0
На Запоріжжі знайдено двох зниклих підлітків

Від 1 січня двоє хлопчиків 15 та 14 років вважалися зниклими безвісти. Юнаки втекли з центру суспільно-психологічної реабілітації дітей в Оріхові. Суспільство були схвильовано звісткою, бо погодні умови були не з найкращих, а разом і з цим у наш час дедалі більше випадків щодо викрадення неповнолітніх. Працівниками правоохоронних органів були направлені всі сили на пошук дітей. Розшукували підлітків більше тижня, перевірялися місця скупчення молоді, опитували друзів та родичів зниклих.

Слідчі дії не були марними, так як вже 10 січня працівники поліції розшукали юнаків. Діти перебували біля одного з місцевих розважальних закладів в Заводському районі. За відомостями прес-центру запорізької Нацполіції повідомлено, що стосовно підлітків злочинів скоєно не було.

Працівники місцевої поліції повідомляють мешканцям міста, щоб ті в свою чергу були більш обачними у відношенні дітей без супроводження дорослих, котрі викликають занепокоєння. Окрім цього, неодноразово наголошувалося на тому, що в подібних ситуаціях краще набрати оператора  «102» та повідомити про наявну ситуацію. Надалі це вже буде роботою поліції, котра і встановить всі обставини справи.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.