Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі знайдено склад з нелегальним товаром

212 0

Минулої неділі працівники запорізької податкової служби викрили компанію, котра займалася незаконним розповсюдженням тютюнових виробів. Склад був розташований на території центрального ринку в Запоріжжі. Згадане помешкання входило до власності одного з громадян міста. Основною причиною правопорушення являлася відсутність реєстрації зазначеного складу в Єдиний реєстр.

Тож під час оперативної операції було конфісковано порядком 38 тисяч пакунків сигарет, а саме такі марки, як: «Parliament», «Davidoff», «Kent», «LD», «Winston», «Compliment»… Зазначимо, що загальна вартість конфіскованого майна досягає позначки в 1 мільйон 605 тисяч гривень.

На даний момент продовжуються слідчі дії, стосовно зазначеної ситуації. Прес-центр прокуратури Запорізької області повідомляє, що поки проходить робота щодо визначення всіх причетних до даної справи.

Подібна історія прослідковується вже не в перший раз. Таким чином, більше ніж з пів року тому на території Запоріжжя були конфісковані тютюнові вироби, на загальну суму в 2,3 мільйона гривень. Тоді було вилучено більше ніж 63 тисячі упаковок з сигаретами.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.