Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі знову  були спроби хабарництва

На Запоріжжі знову  були спроби хабарництва

411 0
На Запоріжжі знову  були спроби хабарництва

Цього разу під приціл правоохоронних органів потрапили працівники Служби безпеки України. У ході розслідування стало відомо, що жертвами опинилася група іноземців, з котрих і мали за мету отримати чималу грошову плату.

Наголосимо на тому, що керівник одного з підрозділів запорізького управління СБУ разом з підлеглими працівниками, систематично вимагали від осіб африканського походження хабар. Основним приводом даного хабарництва являлася «відкрита» дорога, стосовно отримання постійного проживання на території держави.

У свою чергу працівниками правоохоронних органів було розкрите дане угруповання під час чергового грошового стягнення. На той момент загальна сума хабаря дорівнювала порядком 2 тисяч американських доларів.

Стосовно даної справи було відкрито кримінальне впровадження за ч 3 ст 368 Кримінального кодексу України. Наразі продовжуються слідчі дії та уточнення всіх деталей щодо зазначеної ситуації. Тепер керівнику та підлеглим СБУ може загрожувати позбавлення волі від 2 – 5 років з одночасним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Остаточний вирок буде оголошений вже найближчим часом.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.