Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі знову дискутували щодо харчування в школах

441 0

Нещодавно керівник департаменту освіти та науки державної ради Юлія Погребняк зробила відповідну заяву під час засідання депутатської комісії, стосовно безкоштовного харчування учнів I-IV класів. Тож вона зауважила, що дана програма обійдеться Запоріжжю в чималу копійку, а саме в 57 мільйонів гривень. Така сума грошей не була передбачена бюджетом.

Зауважимо на тому, що цьогоріч вперше органами запорізької влади було затверджено відповідне рішення, котре регламентує залишити учнів початкових класів безкоштовного харчування. Матимуть право на безоплатне годування лише: діти-сироти, діти учасників АТО і школярі з родин загиблих бійців, діти з відповідною групою інвалідності й діти з сімей, де загальний дохід не перевищує прожиткового мінімуму…

Потім пані Погребняк закцентувала увагу на тому, що і в інших містах України безплатне харчування доступне лише пільговій категорії дітей. Все залежить від грошового становище міста, тобто від його бюджету. Таким чином батьки інших школярів повинні самотужки вирішувати проблему, стосовно того, як буде харчуватися їх дитина в школі.

Та все ж не всі депутати згідні з відповідним рішення. Деякі чиновники повідомляють, якщо ув’язненні мають право на безкоштовне харчування, діти ж тим паче повинні забезпечуватися ним в обов’язковому порядку.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.