Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі зріс рівень наркозлочинів

211 0

Нещодавно були оголошені списки рівня наркозлочинності по Україні. Таким чином для Запоріжжя є досить невтішні результати бо як відомо, місто входить до числа лідерів даного рейтингу.

Тож за період від січня по жовтень 2018 року було виявлено та зафіксовано порядком 1258 наркозлочинів на території регіону. Зауважимо, що в тому році дана цифра була дещо меншою, а саме 1128 випадків. Тож проаналізувавши добре ситуацію було сформовано висновок, що Запоріжжя займає 6 місце по території держави стосовно наркозлочинності.

Наголосимо на тому, що основним методом направлення щодо протидії незаконному обороту наркотиків являється виявлення та документування організованих злочинних груп (ОЗГ). Працівники прес-центру Національної поліції Запорізької області доповідають, що в регіоні за проміжок часу від 2013 по 2017 роки ні однієї ОЗГ не було виявлено.

Натомість правоохоронні органи доповіли, що в цьому році було розкрито одразу дві організовані групи наркозлочинників. Особи даних угрупувань займалися виробленням та постачанням таких незаконних засобів, як «Метадон», «PVP»…

Зауважимо, що на території Запоріжжя було розкрито та задокументовано порядком 194 наркозлочинів. До кримінальної відповідальності було залучено 75 наркозбувачів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.