Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі зросла кількість захворюваних на кір

2.31K 0

В вівторок, 23 січня, було проведено круглий стіл, на якому обговорювали боротьбу та уникнення інфекційних захворювань, про це було зазначено керівником департаменту по охороні здоров’я в Запорізькій області.

Учасники круглого столу найбільше знепокоєні приростом захворюваних на території області. Навіть через те, що кір відноситься до виліковних інфекцій та до списку десятка основних інфекцій, від яких люди повинні прививатись, обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровֺ’я кожного тижня поповнює список випадків захворювання даним недугом.

На даний момент було зареєстровано більше півтори сотні випадків захворювання в обласному центрі. Більше сорока відсотків з яких є дітьми, а всі інші дорослі, які раніше не прививались від інфекції. Головною проблемою такої кількості захворюваних вважають халатність самих хворих через відмову прививатись завчасно. Дана ситуація в області була очікуваною, так як більшість жителів Запорізької області, народжених в вісімдесятих-дев’яностих роках минулого століття не робили щеплення від кору. Так як в ті часи люди масово відмовлялись від щеплення.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.