Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі зросли обсяги промислового виробництва

1.63K 0

Згідно з інформацією наданою управлінням статистики Запорізької області в минулому році обсяг виробництва зріс на 6% в порівнянні з попереднім періодом.

Грудень минулого року відрізнився тим, що протягом цього періоду обсяги виробництва промислової продукції в Запорізькі області зросли більш ніж на 7%, якщо порівнювати з останнім місяцем передостаннього року то менш ніж на 5%.

Даний ріст об’ємів виробництва в останньому місяці минулого року в порівнянні з попереднім місяцем був спричинений ростом обсягів підприємств, які спеціалізуються на переробці більш ніж на 6% та на підприємствах, які спеціалізуються на доставці електроенергії, кондиціонованого повітря та газу більш ніж на 14%.

Та ріст в минулому році в останньому місяці рівняючи його з аналогічним періодом попереднього року спричинило збільшення об’ємів виробництва підприємствами добувної промисловості та тих, що розробляють кар’єри менш ніж на 4%, на підприємствах з перероблюваної промисловості майже на 5% та на тих що пов’язані з постачанням тепла та енергії майже на 11%.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.