Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі з’явився новий центр комп’ютерної томографії

282 0

Шокуючі цифри були оголошені МОЗ України, стосовно розповсюдження онкологічних захворювань. Наразі по державі нараховується  порядком 1 мільйона онкохворих осіб. Кожного року ця цифра зростає на 130 тисяч нових випадків. Наголосимо на тому, що лише в нашому регіоні нараховується 48 тисяч подібних випадків.

Медики закликають громадян, що на початкових етапах онкологічного захворювання лікування є в декілька разів ефективнішим. Тому, щоб не дати прогресу захворюванню, потрібно діагностувати даний недуг на ранніх етапах. Першочерговим методом аналізу являється комп’ютерна томографія.

Наголосимо на тому, що у жителів Запоріжжя наразі є ще одна можливість пройти діагностування завдяки КТ. Наразі в місті на базі Запорізького онкологічного клінічного диспансеру відкрився новий центр КТ «Преміум».

Звернемо вашу увагу на тому, що заклад оснащений  64-зрізовим спіральним КТ преміум-класу Toshiba Aquilion 64 виробництва японської фірми Toshiba Medical Systems Corporation. Даний апарат має менше радіоактивне опромінення на пацієнта. Окрім цього якість зображення збільшена, що дає змогу чітко поставити клінічний діагноз.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.