Інформує про події на Сході України

Надійшла нова інформація, стосовно декларації Костянтина Бриля

89 0
Надійшла нова інформація, стосовно декларації Костянтина Бриля

Співробітники НАБУ завершили розслідування, стосовно екс-керівника ЗОДА Костянтина Бриля. Нагадаємо, що чоловік підозрюється у розголошенні неправдивих даних у своїй електронній декларації. Відповідну інформацію було повідомлено прес-центром НАБУ.

27 серпня 2019 року були оголошені результати слідства. Таким чином колишній посадовець не вніс до своєї електронної декларації дохід на суму 43 мільйона гривень. Окрім цього, декларацію за 2015 рік Костянтин Бриль зовсім не оголосив. До цього всього за проміжок часу з 2016 по 2017 рік були незадекларовані нерухомість, авто, прибуток…

У 2017 році антикорупційна комісія при ОДА засвідчила протокол з рішенням спрямувати його в Генеральну прокуратуру, САП та НАЗК, стосовно протизаконного збагачення Костянтина Бриля. У ньому повідомлялося, що виявлені статки не відповідають задекларованим прибуткам колишнього губернатора Запоріжжя. Натомість сам пан Бриль через деякий час закрив цю комісію, в якій оголошувалося його незаконне збагачення.

Минулого року стало відомо, що колишній губернатор не повідомив у декларації Range Rover і 4 Mercedes, а також не оприлюднив немалі затрати на заграничні подорожі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.