Інформує про події на Сході України

Нарада обласної сесії – яких змін бюджету чекати на 2018 рік?

1.72K 0

Під час наради буде порушене питання стосовно фінансування департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Грошову допомогу проведуть за рахунок остачі коштів освітньої субвенції. Заплановано, що цей показник становитиме 34 мільйони гривень.

Левова частка з цієї суми, а сама 18,6 мільйонів гривень піде на збагачення сучасним обладнанням. Це будуть кабінети точних наук: біології, хімії, фізики і алгебри з геометрією в тих навчальних закладах де математика вважається профільною.

Також понад 6 мільйонів гривень потратять на закупівлю новеньких шкільних автобусів. В минулому році гроші з державної скарбниці пішли на придбання 5 автобусів, ціна яких складала понад 8 мільйонів гривень. Ще 6 мільйонів гривень вкладуть в придбання комп’ютерних технологій, сканерів для селищних навчальних закладів.

В Департаменті казни обласної державної адміністрації хочуть виділити 37 мільйонів на перебудову незакінчених споруд УКСа і медичних закладів, 37 мільйонів потратять на освіту (реконструкція шкіл), 36 мільйонів  вкладуть в керівництво фізичної культури та спорту, ще 47 мільйонів лишається на забезпеку здоров’я.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.